W Projekcie PAKA wierzymy, że prawdziwe relacje buduje się „tu i teraz” – całym sobą, z pełną uważnością na drugiego człowieka. Nasze warsztaty to znacznie więcej niż tylko nauka gotowania czy okazjonalne spotkania. To bezpieczna przestrzeń, w której nowoczesne formy dotarcia spotykają się z autentyczną troską, a wspólne działanie staje się najlepszym pretekstem do bycia razem.

Ostatnie warsztaty upłynęły nam w wyjątkowo pysznej, ale przede wszystkim bardzo prawdziwej atmosferze. Tym razem postanowiliśmy wspólnie odkryć smaki kuchni azjatyckiej.

Wspólne krojenie, smażenie i doprawianie przyniosło nam mnóstwo radości. Przygotowany przez uczestników aromatyczny ryż z sosem słodko-kwaśnym smakował wyjątkowo – bo nic nie smakuje lepiej niż posiłek stworzony we współpracy. Warsztaty zwieńczyliśmy słodkim akcentem – deserem, który pozwolił nam na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu i po prostu docenić moment.

Nad całością kulinarnych zmagań tradycyjnie czuwał nasz niezawodny szef kuchni, Patryk Galewski.

Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego  w ramach #PROO Ministra do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego