fbpx

Już 11 maja 2024 r. w odbędzie się Bieg Charytatywny dla dzieciaków w tarapatach organizowany przez cudownych ludzi z WARMIA RESORT (Woryty, koło Gierzwałdu). To wspaniała inicjatywa zainspirowana filmem „Johnny” oraz tego, jak działa i komu pomaga projekt PAKA – INE GAROWANIE. Wszystkie zebrane środki podczas organizacji wydarzenia zostaną przekazane właśnie na WSPARCIE DZIECIAKÓW W TARAPATACH. Bo jak mawiał Ks. Jan Kaczkowski „Nikt nie rodzi się zły” i każdy człowiek zasługuje na drugą szansę.

Spotkajmy się i wspólnie POBIEGNIJMY W DOBRYM CELU. Na uczestników czeka wiele atrakcji – animacje dla dzieci, wspólny czas na świeżym powietrzu oraz spotkanie z wyjątkowymi gośćmi: Patrykiem Galewskim i aktorem Piotrem Trojanem (grającym rolę Patryka w filmie „Johnny”). Będzie to czas na rozmowę i wspólne gotowanie.

Impreza odbędzie się w sobotę 11 maja 2024 r. o godzinie 11:00 w Worytach koło Gietrzwałdu.
Zapisy: https://superczas.pl/resortpakarun2024
Wpisowe: 100 zł (całość przeznaczona na wsparcie dzieciaków w tarapatach)
Dystans biegu to 5 km, a trasa będzie prowadzić po malowniczych drogach gminnych i leśnych na terenie gminy Gietrzwałd. Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie oraz młodzież od 16 roku życia. Limit Uczestników biegu jest równy 150 osób.