fbpx

Przejdźmy wspólnie te rekolekcje. Może Was zaskoczą?
Adwent nazywany jest często „radosnym czasem oczekiwania”, ale – na litość boską – czy wszystko w Kościele musi być zawsze radosne? Czy nie może to być choć trochę wytężony czas poważnej refleksji, tęsknoty?
I na taki właśnie czas – w skupieniu, w ciszy, w słuchaniu siebie i Boga Was zapraszam.

ks. Jan Kaczkowski

 

Na czym polega szczęśliwe życie?  – Co człowiek, to inna odpowiedź, ale  raczej zgodzimy się, że bez uporządkowania relacji ze sobą, z bliskimi, i z tym Kimś, przez wielkie „K” – szczęście będzie czymś bardzo trudnym do osiągnięcia.

Zapraszamy Cię do specjalnie przygotowanych ćwiczeń, które poprzedzone niepowtarzalnymi refleksjami ks. Jana poprowadzą Cię przez analizę najważniejszych relacji Twojego życia, aby pomóc Ci je poprawić i czerpać z nich więcej satysfakcji.
Nie tylko w szczególnym czasie Adwentu, ale przez cały rok!

“Ćwiczenie konkret.
Dawno nie sięgałem tak bardzo w głąb”.

Rafał Chrebela

uczestnik rekolekcji dla ambitnych z ks Janem Kaczkowskim z 2015 r. wraz z relacyjnymi ćwiczeniami Ireneusza Trojana

“Z całego serca dziękuję za te rekolekcje. Dzięki nim czuję, że moje życie może się wreszcie wyprostować, a ja będę mogła po raz pierwszy powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Pomagają mi odkryć przyczynę mojego nieszczęścia i tkwienia w cierpieniu”.

Uczestniczka rekolekcji dla ambitnych z ks Janem Kaczkowskim z 2015 r. wraz z relacyjnymi ćwiczeniami Ireneusza Trojana

“Po raz pierwszy czuję, że mam wpływ na swoje szczęście, że jest to dla mnie do wykonania. A koło jest po prostu genialne! Każdemu kto naprawdę chce zmienić swoje życie na lepsze – POLECAM”.

Uczestniczka rekolekcji dla ambitnych z ks Janem Kaczkowskim z 2015 r. wraz z relacyjnymi ćwiczeniami Ireneusza Trojana

Czekają Cię 4 tygodnie przygody i wyzwań!
4 niedziele, między którymi wykonasz 14 ćwiczeń, które mogą Cię bardzo zaskoczyć!
Idealnie wykonać je w czasie Adwentu, ale aktualne są przez cały rok!

W połączeniu ze Słowem Bożym i refleksjami ks. Jana Kaczkowskiego zawartymi w książce dadzą Ci inspirację do lepszego i pełniejszego życia oraz takich zmian, o których prawdopodobnie od dawna myślałeś, ale nie wiedziałeś dotąd co z tym zrobić.

Praca nad sobą z wykorzystaniem zaproponowanych w książce ćwiczeń podzielonych na 4 części, może ponadto dać Ci spory przypływ satysfakcji, poczucie większej kontroli nad swoim życiem i szczęścia – po prostu!

Ten czas może odmienić Twoje życie.
A przecież o to chodzi w oczekiwaniu na przyjście Pana!