Puckie Hospicjum to miejsce zaprojektowane z myślą o pacjencie.  Towarzysząc choremu, staramy się dostrzec jego potrzeby, możliwości czy marzenia. Wszystko po to, aby podnieść jakość życia w chorobie. Pobyt w Hospicjum dla ubezpieczonych pacjentów jest bezpłatny.

W zapewnieniu naszym Podopiecznym najwyższej jakości specjalistów, dodatkowej rehabilitacji, wspaniałego jedzenia, pomagają nam Darczyńcy. Przekazywane przez nich środki są przekuwane w cudowną codzienność dla naszych podopiecznych. Liczba pacjentów korzystających z naszej pomocy wciąż wzrasta.

Puckie Hospicjum od początku swojej działalności objęło opieką:

• ponad 1.800 pacjentów wraz z rodzinami w placówce stacjonarnej
  • niemal 1.700 pacjentów w opiece domowej
  • Poradnia Medycyny Paliatywnej udzieliła około 5.000 kompleksowych porad lekarskich, pielęgniarskich, psychologicznych czy dietetycznych

Ks. Jan Kaczkowski, powołując Stowarzyszenie, zakładał jego nieustający rozwój. To, w którą stronę dziś idziemy, zostało zaplanowane dawno temu w jego głowie.

Dlatego w 2018 roku rozpoczynamy rozbudowę i modernizację Puckiego Hospicjum stacjonarnego. Mamy nadzieję, że ogromna wiedza zdobyta przez zespół będzie dawała szanse realizować opiekę na najlepszym poziomie w kraju.

Podaruj nam 1% podatku i wesprzyj działania Puckiego Hospicjum.